این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

 
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

با دبیران علمی کنفرانس بازی‌های رایانه‌ای بیشتر آشنا شوید.

کنفرانس «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» روی سه محور علوم انسانی، فنی و هنر متمرکز شده است و به‌همین لحاظ از اولین سال برگزاری، سه دبیر علمی مجزا برای هر شاخه داشته است.

 دبیر علمی فنی دوره‌ی سوم کنفرانس، دکتر سید امیرحسن منجمی، عضو هیأت علمی گروه هوش مصنوعی دانشکده‌ی مهندسی کامپیوتر و مدیر هسته‌ی پژوهشی مرکز بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه اصفهان است. او مدرک کارشناسی خود را در رشته‌ی مهندسی سخت‌افزار کامپیوتر از دانشگاه صنعتی اصفهان و مدرک هوش ماشین و روباتیک خود را از دانشگاه شیراز دریافت کرده است. وی سپس مدرک دکتری خود در گرایش پردازش تصویر را از دانشگاه بریستول انگلستان اخذ کرد و از سال 1384 عضو هیأت علمی دانشکده‌ی مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان شد. تخصص دکتر منجمی در حوزه‌ی هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و پردازش تصویر است و مقالات متعدد و پرارجاع فراوانی در این حوزه‌ها به چاپ رسانده است.

دبیر علمی علوم انسانی هر سه دوره کنفرانس دکتر امیر قمرانی، عضو هیأت علمی گروه روانشناسی کودکان با نیازهای خاص دانشگاه اصفهان بوده است. او از دانشگاه بیرجند لیسانس علوم تربیتی دارد و کارشناسی ارشد خود را در رشته‌ی روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی از دانشگاه شیراز دریافت کرده و دانش‌آموخته‌ی دکتری روانشناسی دانشگاه اصفهان است. او مسئولیت‌های اجرایی و پژوهشی متعدد داشته و عضو کمیته علمی همایش بین المللی سایکوسوماتیک، عضو انجمن روانشناسی آمریکا، عضو انجمن بین المللی روانشناسی مثبت ( فیلادلفیا) و عضو انجمن روانشناسی مثبت نیوزیلند است. تخصص دکتر قمرانی در علوم شناختی و مداخلات روانشناختی در حوزه‌های کودک است.

دبیر هنری سومین دوره‌ی کنفرانس، خانم دکتر پریسا دارویی استادیار گروه ارتباط تصویری دانشکده هنرهای تجسمی دانشگاه هنر اصفهان است. او پس از سه‌ سال تحصیل در رشته‌ی مدیریت دولتی، آن را نیمه‌تمام رها کرد و به علاقه‌ی اصلی خود پرداخت و رتبه‌ی اول کارشناسی رشته‌ی نقاشی دانشگاه هنر اصفهان و مقام دانشجوی نمونه کشوری را از آن خود کرد. مدرک کارشناسی ارشد دکتر دارویی در رشته‌ی تصویرسازی از دانشگاه هنر شاهد و مدرک دکتری وی در رشته‌ی پژوهش هنر از دانشگاه هنر اصفهان است. وی عضو انجمن‌های هنری متعدد و عضو هیأت مدیره انجمن هنرمندان نقاش اصفهان است و تاکنون در بیش از 40 نمایشگاه گروهی شرکت کرده است و تألیف و تصویرسازی چندین جلد کتاب کودک و نوجوان را نیز در کارنامه خود دارد. تخصص دکتر دارویی در هنردرمانی و مداخلات روانشناختی هنری و نیز پژوهش و آموزش هنر کودک است.بازگشت1396/08/23
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !