این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

 
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

داوری مقالات سومین کنفرانس ملّی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» آغاز شد.

در این دوره از کنفرانس 143 مقاله در حوزه‌های مختف مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای به دبیرخانه‌ی کنفرانس ارسال شد که مقالات مرتبط با روانشناسی با 28 درصد بیشترین سهم را داشتند.

 داوری مقالات سومین کنفرانس ملّی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» آغاز شد.
در این دوره از کنفرانس 143 مقاله در حوزه‌های مختف مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای به دبیرخانه‌ی کنفرانس ارسال شد که آمار تفکیکی مقالات به قرار زیر است:


رشته

درصد تعداد مقالات

روانشناسی

28

کامپیوتر

17

هنر

7

کامپیوتر / تکنولوژی آموزشی

7

کامپیوتر / روانشناسی

7

حقوق

4

کامپیوتر / تربیت بدنی

4

جامعه‌شناسی

4

تکنولوژی آموزشی

3

فقه و علوم سیاسی

3

مدیریت

3

جامعه‌شناسی / روان‌شناسی

2

کامپیوتر / مهندسی پزشکی

2

کامپیوتر / هنر

2

هنر / ادبیات

2

جامعه‌شناسی / حقوق

1

جامعه‌شناسی / دانش‌پژوهشی

1

روانشناسی / مدیریت

1

هنر / علوم سیاسی

1

هنر / فقه و علوم سیاسی

1

از نکات قابل توجه این دوره از کنفرانس، افزایش قابل ملاحظه‌ی تعداد مقالات بین‌رشته‌ای (31 درصد کل مقالات) بود که نشان می‌دهد پژوهش‌های بین‌رشته‌ای در جهت تحلیل و توسعه‌ی بازی‌های رایانه‌ای در حال قوت گرفتن است.

از روز 17 دی روند داوری مقالات آغاز شده است و تلاش دبیرخانه‌ی کنفرانس بر آن است که در هفته‌ی اول بهمن‌ماه به لطف خدا نتایج نهایی اعلام شود. در این دوره تعداد بی‌سابقه‌ی 151 داور تخصصی که همگی ار متخصصین و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها هستند با دبیرخانه کنفرانس همکاری می کنند و داوران جدیدی از حوزه‌های تربیت بدنی، دانش‌پژوهی و زبان‌شناسی نیز به جمع بزرگترین کمیته‌ی داوری پژوهشی کشور در حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای پیوسته‌اند.

خدا را بابت این دستاوردهای ارزشمند شاکر هستیم و از محضر همه‌ی پژوهشگران عزیز که نتایج آخرین تحقیقات خود در حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای را به دبیرخانه‌ی کنفرانس ارسال نمودند صمیمانه سپاسگزاریم. این تداوم رونق کنفرانس در سه‌سال پیاپی نشان‌دهنده‌ی پا گرفتن درخت پژوهش حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای علیرغم همه‌ی ناملایمات و سنگ‌اندازی‌ها و پارازیت‌های شبه‌پژوهشی است که ان‌شاءالله با راه‌اندازی رشته‌ی بازی‌های رایانه‌ای در دانشگاه اصفهان، سال‌به‌سال به رونق و پویایی بیشتری خواهد رسید.

در انتظار ملاقات شما در سومین کنفرانس ملّی و اولین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» که روز 25 بهمن در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد، هستیم. 

 بازگشت1396/10/21
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !