این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

 
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

چند نکته‌ی مهم برای شرکت‌کنندگان در کنفرانس

با توجه به سؤالات مکرری که به دبیرخانه کنفرانس ارسال می‌شود، خواهشمند است این نکات را به دقت مطالعه کنید.

چند نکته‌ی مهم برای شرکت‌کنندگان در سومین کنفرانس «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»


***برنامه‌ی اصلی کنفرانس روز 25 بهمن است و ماراتون بازی‌سازی تا 27 بهمن‌ماه ادامه دارد.


***ثبت‌نام چهارمین ماراتون بازی‌سازی دانشگاه اصفهان جدا از ثبت‌نام کنفرانس است. برای اطلاعات بیشتر سایت 
http://gameevent.ir را ببینید.

***نکات مهم ارائه‌ی مقالات (از جمله نحوه ارائه مقالات پوستر و شفاهی و ...) را می‌توانید در https://goo.gl/uDJhaj  ببینید.

***شرکت در کنفرانس و استفاده از سخنرانی‌های کلیدی و پنل‌ها و نشست‌ها برای همه رایگان است. در صورتی که تمایل دارید پکیج کنفرانس و گواهی شرکت در کنفرانس را دریافت کنید، باید در http://cgco2018.ui.ac.ir/users ثبت‌نام و هزینه‌های لازم را پرداخت کنید.

***کسانی که مقاله‌ی پذیرفته‌شده دارند، باید حتماً هزینه‌ی شرکت در کنفرانس را پرداخت نمایند (ثبت‌نام حداقل یکی از نویسندگان الزامی است). در غیر این صورت مقاله‌ی آن‌ها در مجموعه مقالات کنفرانس نخواهد آمد و در سیویلیکا و 
ISC نیز نمایه نخواهد شد.


***برای تمام نویسندگان هر مقاله، گواهی مجزا صادر خواهد شد. اما پکیج کنفرانس فقط به کسانی که ثبت‌نام و هزینه‌های مربوطه را پرداخت کرده‌اند تعلق می‌گیرد.


***اگر به هر دلیلی مقاله‌ای که پذیرفته شده است در روز کنفرانس ارائه نشود (سخنرانی یا پوستر)، صرفاً گواهی پذیرش (و نه ارائه) برای نویسندگان صادر خواهد شد.


*** مقالات برتر در همان روز کنفرانس و بنا به نظر کمیته ناظر بر نشستهای شفاهی و پوستری انتخاب خواهد شد و در مراسم اختتامیه از ارائه‌کننده مقاله تقدیر خواهد شد.

*** پایان‌نامه‌های ارسال‌شده به دبیرخانه‌ی کنفرانس توسط کمیته‌ی تخصصی بررسی و در مراسم اختتامیه‌ی کنفرانس از پژوهشگران برتر تقدیر خواهد شد.

***برای دانشجویان امکان اسکان رایگان در خوابگاه‌های دانشگاه اصفهان فراهم شده است. در صورت تمایل به استفاده، گزینه‌ی موردنظر را در سامانه‌ی کاربری (بخش خدمات) ثبت کنید.بازگشت1396/11/05
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !